sobota, 31 lipca 2010

Po szóste: Zapowiedź #1 - GG Allin vs Polska Rzeczywistość

Tym razem słów kilka o tym, co będzie. Tak się składa, że piszę coś w rodzaju felietonów do Dead Pressu - punkowego pisma lub, jak kto woli, profesjonalnie składanego zina (link obok). Regułą jest, że swoje wynurzenia ilustruję jakimś rysunkiem/komiksem. Tym razem oprócz tekstu traktującego w ten czy inny sposób o scenie hc punk, w DP (tylko mi ten skrót kojarzy się z podwójną penetracją?) wydrukowany zostanie początek komiksowego serialu o Prawdziwym Królu Rock and Rolla. Nie. Nie chodzi o Elvisa.

Mowa o tym kolesiu.


Osoby nie zorientowane w temacie więcej informacji znajdą TUTAJ, ewentualnie na wszystko-mającej wikipedii. Macie rączki. Uwaga na oficjalną stronę - można trafić na jakiegoś wirusa (jak na GG Allina przystało).

Tak więc w czwartym numerze DP ukażą się dwa pierwsze epizody traktujące o przygodach GG Allina w naszej rzeczywistości. Jak doszło do tego, że GG grasuje po polskich ulicach, mimo że od jego śmierci minęło prawie 20 lat? Odpowiedzi na jesieni (konkretnego terminu nie podam, żeby tradycyjnie nie zapeszyć).

2 komentarze:

  1. Mi "DP" kojarzy się w imprintem wydawniczym timofa który zwie się "Dolna Półka" ;) http://www.dolnapolka.pl/ ale jak to się mówi Łukasz.... co kto lubi to mu w głowie gra... ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. GG kurwa ALLIN - Fuck You kurwa mac. czekam kiedy to wyjdzie :D

    OdpowiedzUsuń