piątek, 23 września 2011

Zielono mi.


Niespodzianka, o której wspominałem - okładka drugiego numeru jest zielona. Tylko 5 egzemplarzy wyszło na żółtym papierze. Ceny są następujące.
1-5 egz. - 6 złotych sztuka; 6 - 9 egz. - 5,50 zł; 10 - 15 - 5 zł; 16-19 egz. - 4,50 zł; 20 i więcej - 4 zł.
Nie wysyłam za pobraniem - tylko wpłaty na konto i listu polecone. Koszt przesyłki 5 zł (do 15 sztuk) i 6 zł (powyżej 15). Kwoty są zaokrąglone ponieważ nie chce mi się tego wszystkiego liczyć.
Ilość dużych pakietów ograniczona, bo jeszcze jakiś lepszy cwaniak mi wszystko wykupi.

Nienawidzę Ludzi #2 będzie dostępny na MFKiG tylko w jednym miejscu, mianowicie na stoisku MAŁYCH INICJATYW KOMIKSOWYCH.
Obowiązywać będzie tylko cena okładkowa.

Sprzedaż wysyłkową zacznę od 3 października. Zamówienia proszę składać na lukasz[at]nienawidzeludzi.pl (w tytule pisać np. #2 zamówienie).


1 komentarz:

  1. Witam serdecznie może trochę nie na temat ale zbieram na moim blogu dotyczącym szablonów do Blogera społeczność która będzie obserwatorem mojego bloga dlatego mam dla Ciebie mała prośbę jeśli to nie problem , Proszę dodaj Się do osób obserwujących mój blog a jeśli posiadasz już konto na Google plus daj mojemu blogowi plusa. Dla Ciebie to dosłownie minutka czasu a dla mnie ogromna pomoc by Polska blogosfera mojej ukochanej platformy jaka jest Blogger dostrzegła mój blog a tym samym by polubił mnie wujek Google.

    Więc jeśli to nie problem dodaj się proszę do osób obserwujących mojego bloga, zapulsuj go dołącz do fanów na Facebooku i polub mój blog, poleć go swojemu znajomemu,innemu blogerowi :) korzystaj do woli z jego zawartości w celu zmiany wyglądu Twojego bloga według swoich własnych gustów i potrzeb !

    Pozdrawiam serdecznie
    Robert z bloga → Darmowe Szablony Do Bloggera

    OdpowiedzUsuń