piątek, 2 marca 2012

A oto oficjalna zapowiedź (tak jakby ktoś chciał pisać nieoficjalną) NL #3.


Z bólem serca informuję, że Nienawidzę Ludzi #3 ukaże się zgodnie z planem, 19 kwietnia 2012 roku (wraz z Automatyczną Skrzynią Skarbów). Będzie też można go zakupić na koncertach 7 Seconds w Poznaniu oraz Slapshocie w Warszawie (potem, rzecz jasna, wysyłkowo u mnie oraz w dobrych dystrybucjach komiksowych i punkowych).


Historia mafijna zbliży się ku finałowi, suchary będą wysuszone do granic możliwości, pojawi się sympatyczny dinozaur i nowi bohaterowie.

Zawartość zapowiada się następująco:

- Suchar na początek (gościnnie Szanciarz Szymon)
- Błyskotliwy wstępniak
- Czego naprawdę nienawidzę
- There must have been dozen Peters & Pauls there
- Obejrzane w TV
- Komiks, o którym nie mogę nic napisać
- Konkweror Thrash Metal Warrior
- Noir
- Sceny ze sceny
- Z kartoteki Hate Core Comics
- Suchar na koniec

Trzy wersje okładki (na razie prezentuję jedną z nich), 28 stron, nakład 300 egz., cena powinna utrzymać się na poziomie 6 złotych, do grona osób płacących podwójnie dołączą szanciarze oraz fani nu metalu. Będę to grono sukcesywnie powiększał, aż w końcu ktoś będzie zmuszony zapłacić cenę zwyżkową. Nadal dostępny jest drugi numer (zostało kilkanaście sztuk), pierwszy do przeczytania za darmo na stronie. Niedługo (wraz z kolejnymi zajawkami) pojawią się dokładne informacje na temat kosztów przesyłki i cen dla osób chcących kupić więcej sztuk (na pewno będzie można zakupić zestawy z 3 wariantami okładki).

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza